Marzysz o szybkim odnowieniu ścian w swoim domu? Niekoniecznie jesteś zainteresowany przeprowadzaniem wielkiego remontu i wykonywaniem kompleksowego malowania ścian? Jeśli potrzebujesz szybkiej i profesjonalnej pomocy, to wybierz usługę kładzenia gładzi gipsowej, zabudowy karton gips. Jest to tania, a zarazem bardzo opłacalna inwestycja. Z pewnością posłuży w Twoim mieszkaniu przez kolejne lata, do czasu, gdy zdecydujesz się na kolejny remont. Może to być na przykład malowanie ścian, które również wykonujemy.

Nasza oferta - gładzi gipsowej


Oferujemy różnego rodzaju prace remontowe. W zakres naszych usług wchodzą również: gładź gipsowa, zabudowa karton gips, GK. Są to typowe dla wielu remontów czynności, jednak zawsze przykładamy się do nich i każde zlecenie realizujemy według indywidualnych wytycznych naszych Klientów. W naszej ofercie możesz znaleźć:

  • gładzie gipsowe
  • gipsowe tynki cienkowarstwowe
  • gipsowe tynki akustyczne

Rozróżnienie takie stosujemy, ponieważ nie każda ściana nadaje się do wykonania na niej danej czynności. Przykładowo tynki cienkowarstwowe doskonale sprawdzają się przy chropowatych i starych ścianach, gładź gipsowa natomiast może się w takim wypadku okazać zawodna. Zaprawę gipsową nakładamy na dwa sposoby: tynkowaniem ręcznym i tynkowaniem maszynowym.


Korzyści, które odniesiesz przy naszej ofercie


Prace i zlecenia, których się do tej pory podjęliśmy przyniosły nam dużą renomę i uznanie wśród naszych Klientów. Jesteśmy profesjonalną firmą, która ceni sobie komunikatywność, wykonywanie zadań w terminie oraz dokładność. Efekty naszej pracy w zakresie kładzenia gładzi gipsowej zawsze spotykają się z dużym zadowoleniem. Wszystko dzięki temu, że nasza ekipa to doświadczeni i zdolni ludzie, którzy z pasją wykonują swoją pracę. Z każdym Klientem dokładnie omawiamy plan remontu tak, aby wiedział, czego ma się spodziewać i jakie koszty poniesie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i kontaktu. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i zadowolenie.

Kontakt

Amarobud Łódź
tel. +48 793-042-393
biuro@amarobud.pl
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA NIEZOBOWIĄZUJĄCE SPOTKANIE I WYCENĘ