Malowanie ścian i sufitów to bardzo dobre rozwiązanie dla kogoś, kto jakiś czas temu wprowadził się do nowego mieszkania i zamierza zrobić coś z nudnym białym kolorem oraz wnętrzem bez charakteru. To również świetna opcja dla tych, którzy znudzili się już poprzednim wystrojem i chcą coś w pomieszczeniu zmienić. Bardzo ważną częścią większości remontów w polskich mieszkaniach jest właśnie malowanie ścian i sufitów.

Nasza oferta - malowanie wnętrz


Nasza firma remontowa oferuje różne rodzaje malowania: dwukrotne malowanie na biało, dwukrotne malowanie kolorem, malowanie wielokolorowe i malowanie agregatem. Jak każdy wie nie można jednak po prostu wejść do mieszkania i zacząć malować ścian. Remont to proces, który w wypadku solidnej i profesjonalnej firmy przebiega sprawnie i szybko widać jego efekty. Dlatego na usługi malarskie składają się najczęściej:


  • Gruntowanie
  • Mycie ścian
  • Skrobanie ścian
  • Naprawa uszkodzeń (małych, średnich i dużych) przy ścianach
  • Malowanie poręczy, balustrad, rur, grzejników
  • Malowanie okien
  • Malowanie drzwi

Istnieje również możliwość zamówienia malowania dekoracyjnego (dotyczy to głównie odbijania szablonów, dekoracyjnych pasków itp.).


Korzyści, które odniesiesz przy naszej ofercie


Wykonujemy kompleksowe usługi remontowe, w tym usługi malarskie. Ponadto zajmujemy się również m.in. kładzeniem gładzi gipsowej i zabudowy karton gips. Terminowość, profesjonalizm oraz uprzejme podejście do Klientów sprawiają, że jesteśmy jedną z najbardziej cenionych firm na budowlano-remontowym rynku. Wszystkie szczegóły zlecenia dokładnie omawiamy z Klientem. Do każdego stosujemy indywidualne podejście, dlatego osoby, które skorzystały z naszych usług chwalą sobie doskonałej jakości komunikację i wykonanie prac. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu. Dzięki nam możesz odnowić i zmienić oblicze swojego mieszkania lub domu.

Kontakt

Amarobud Łódź
tel. +48 793-042-393
biuro@amarobud.pl




ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA NIEZOBOWIĄZUJĄCE SPOTKANIE I WYCENĘ