Remontowanie mieszkań i domów to nie tylko malowanie, tapetowanie ścian czy montaż sufitów podwieszanych. Nasza firma remontowo-budowlana zajmuje się również układaniem paneli i parkietów.

Jeśli znudzi Ci się wygląd starej podłogi, chcesz odświeżyć design swojego pomieszczenia, to doskonałym dla tego celu pomysłem jest wynajęcie firmy, która wykona dla Ciebie zlecone prace. Jesteśmy zdania, że podłogi w mieszkaniu pełnią bardzo ważną rolę. Pozwalają zachwycać się ich połyskiem, dla bawiących się na niej dzieci również stanowi niemałą atrakcję, gdy wygląda ciekawie.


Nasza oferta na parkiety i panele podłogowe


  • ułożenia paneli podłogowych, parkietu
  • cyklinowania parkietu
  • usunięcia szpar i lakierowania
  • montażu cokołów wykończeniowych przypodłogowych

Układanie parkietów i paneli podłogowych wymaga precyzji, wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych. Nasi pracownicy są wyspecjalizowani w wykonywaniu wszystkich prac remontowych, posiadają również niezbędny w tym fachu warsztat. Do wszystkich zleceń wyznaczamy najlepszych w danej kategorii fachowców.


Korzyści, które odniesiesz przy naszej ofercie


Zachęcamy Cię do kontaktu z naszą firmą. Jesteśmy profesjonalistami, którzy dzięki dokładności, terminowości i dobrej komunikacji z Klientami zapracowali sobie na sukces i renomę. Ci, którzy korzystali z naszych usług, wiedzą, że pracujemy z pasją i w pełni angażując się w wykonanie prac zgodnie z omówionymi wytycznymi. Wiemy, że większość remontów odbywa się, gdy nasi Klienci znajdują się w pracy, w ciągu dnia, dlatego dbamy o zachowanie jak najlepszego porządku i pozostawienie dogodnych do mieszkania warunków. Podczas wykonywanych prac istotne jest również zapewnienie bezpieczeństwa podczas użytkowania podłóg w przyszłości. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi szczegółami naszej oferty i kontaktu z naszą firmą.

Kontakt

Amarobud
biuro@amarobud.pl
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA NIEZOBOWIĄZUJĄCE SPOTKANIE I WYCENĘ