Glazura i terakota to bardzo modny i popularny zestaw, który każdemu domowi doda wiele ciepła i stworzy w nim serdeczny i ciepły nastrój.

Jeśli Ty również zamierzasz wykonać w swoim domu remont, w którego skład wchodzić będzie układanie płytek, glazury lub terakoty, to nasza firma jest odpowiedzią na Twoje poszukiwania. Wybierzemy dla Ciebie nie tylko doskonałe płytki lub terakotę karo, ale również ułożymy parkiety i panele, ponieważ jest to kolejna z usług oferowanych przez nas. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z wykonywanymi przez nas zadaniami.


Nasza oferta układania płytek


Nasi Klienci bardzo często decydują się na montaż glazury i terakoty bądź płytek w swoich domach. Wynika to pewnie z tego, że są nieodmiennie modne rozwiązania, które sprawdzają się w praktyce przez lata. Pięknie wyglądają, nie wymagają przesadnej dbałości, a jednak wciąż mogą zachwycać użytkowników. W naszej firmie remontowo-budowlanej oferujemy takie usługi, jak montaż glazury i terakoty, płytek 10x10, terakoty w karo, gresu czy mozaiki. Ponadto zajmujemy się wykonywaniem terakoty i gresu na schodach. Do innych naszych prac należą:

  • montaż dekorów
  • montaż cegły klinkierowej
  • montaż luksferów
  • montaż półki z płytek
  • montaż cokołów ciętych
  • ontaż cokołów gotowych
  • szlifowanie pod kątem 45 stopni

Firmy na rynku remontowo-budowlanym mają do siebie to, że oferują określony zakres usług. My wykonujemy remonty kompleksowo. Po zapoznaniu się z naszą ofertą będziesz wiedzieć, że nie poprzestajemy tylko na podstawowych pracach remontowych. Jesteśmy solidną firmą, która dba o swój wizerunek w oczach Klientów i dlatego nieustannie dąży do ulepszania jakości swoich usług oraz stopnia komunikatywności. Z własnego doświadczenia wiemy, że z tym ostatnim jest na rynku bardzo różnie. Nasi pracownicy zawsze zadają szczegółowe pytania, aby wiedzieć, czego naprawdę życzy sobie Klient. Dzięki temu każde zlecenie są w stanie wykonać w sposób doskonały. Oferujemy również układanie paneli i parkietów.

Kontakt

Amarobud
biuro@amarobud.pl
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA NIEZOBOWIĄZUJĄCE SPOTKANIE I WYCENĘ