Oferujemy profesjonalne wykonanie prac remontowo-budowlanych w zakresie sufitów podwieszanych i napinanych. Wszystkie zlecenia wykonujemy z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, dbamy przy tym o zapewnienie bezpieczeństwa podczas trwania remontu oraz po jego zakończeniu. Dlatego zwracamy uwagę na niezbędne czynniki bezpieczeństwa i higieny pracy. Oferujemy montaż sufitów podwieszanych prostych na stelażu, sufitów podwieszanych w różnych kształtach. Dzięki naszym pracom możesz modelować wygląd swojego pomieszczenia na wiele sposobów.

Sufity podwieszane i napinane


Sufity podwieszane i napinane to doskonałe rozwiązanie w przypadku remontowania całego mieszkania lub budowania nowego pomieszczenia. Są wykonywane z płyt gipsowo-kartonowych i gipsowych NIDA. Uważa się, że sufity podwieszane są drugim najważniejszym wykorzystaniem wyżej wymienionych rodzajów płyt, zaraz po ścianach. Spełniają różne funkcje, wśród najbardziej popularnych wyróżnia się:


  • funkcję estetyczną – zakrycie instalacji znajdujących się pod sufitem.
  • funkcję ogniochronną – tworzą swojego rodzaju barierę
  • funkcję izolacyjną – pozwalają na izolację akustyczną bądź termiczną w pomieszczeniu

Korzyści, które odniesiesz przy naszej ofercie


Wykonanie sufitów podwieszanych lub napinanych to zadanie, którym może się zająć wyłącznie fachowiec. Dlatego nie trać więcej czasu na szukanie kogoś, kto wykona to taniej i szybciej, bo możesz się bardzo zawieść. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje mieszkanie nie tylko profesjonalnie zostanie odnowione, ale również będzie bezpieczne w użytkowaniu, to zdecyduj się na usługi naszej firmy. Oferujemy również tapetowanie. To, co wyróżnia naszą firmę to terminowe wykonanie prac, komunikatywność i doskonałe przygotowanie teoretyczno-praktyczne naszych pracowników. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z nami.

Kontakt

Amarobud
biuro@amarobud.pl
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA NIEZOBOWIĄZUJĄCE SPOTKANIE I WYCENĘ